900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо

Доставка по Україні

Нова Пошта, Делівері

Для замовлень зроблених до 12-00 - відправка в той же день

Новости

Робота в період святкових днів

Вітаємо з наступаючими святами! Графік роботи в святкові дні.31.12 - вихідний01, 02, 03 - вихідні07, 08 - вихідні...

З'явилися у продажу глушники Bosal

У нас в асортименті з'явилися якісні глушники та інші вироби вихлопної системи відомої компанії Bosal. Даний бренд прийняв рішення виробляти свою продукцію і для українсь...

Статьи

Турбота про своє здоров'я стає дуже актуальна для сучасного міського жителя. Це пов'язано з тим, що навколо знаходиться багато негативних чинників, що шкодять здоров'ю, в числі яких можна виділити якість продуктів харчування, а також питної води. Тому і були розроблені спеціальні прилади, що носять

Можливість визначення шкідливості продуктів, особливо це стосується свіжих овочів, ягід, зелені, фруктів, а також сирого м'яса і свіжої риби, існує, завдяки спеціальному приладу, який носить назву нітратомір. З його допомогою можна досить точно визначити вміст солей добрив нітратів, надлишок яких шк

Купити глушник, резонатор, приймальну трубу і інші компоненти вихлопу автомобіля - інтернет магазин


Виробників вихлопних систем, на українському ринку налічується близько двох десятків. Тому пересічному споживачеві, досить важко вибрати чиюсь продукцію. Багато орієнтуються на ціни, інші на торговельні марки. Ми не будемо нічого рекламувати, просто поговоримо про види глушників і їх відмінності.

Спочатку потрібно дивитися на матеріал. Використовується 4 види:

    1. Алюмоцинкова сталь;

    2. Чорна (звичайна) сталь;

    3. Нержавіюча сталь;

    4. Алюмінірована сталь 

Як вибрати вихлопну систему?

Переважна частина вихлопних систем, які можна знайти і придбати на нашому автомобільному ринку, виробляються з алюмінірованної сталі. Цей метал, є більш міцним і краще за інших чинить опір корозії. Деталі з чорної сталі служать близько року, а ось з якісної (!) алюмінірованної сталі більш близько 3-6 років. Однак якщо сталь неякісна, то прослужить він вам той же рік, а може і ще менше.

При покупці, не представляється можливим оцінити якість сталі з якої виготовлений глушник. Але відрізнити від чорної сталі цілком можна. Назва «чорна» вже говорить і про її колір. Так само деталі з чорної сталі нерідко фарбують срібною фарбою. У той час як у алюмінірованної сталі, білий колір має більш рівний відтінок. Алюмоцинк за своїми властивостями близький до алюмінірованної сталі, тільки колір більш схожий на оцинковку.

Як вибрати глушник?

Також слід звертати увагу на нутрощі виробу. Від них залежить, як він буде звучати і, як буде проявляти себе в експлуатації. Це залежить від певних чинників: 

  1. Обсяг глушника, який має автомобіль;
  2. Наявність у автомобіля другого шару корпусу;
  3. Якість звукопоглинального набивання у глушника. Термостійкість і стійкість до видування.
  4. Пристрій внутрішніх перфорованих труб і перегородок.

Купити глушник, резонатор, трубу приймальню і інші запчастини для вихлопної системи автомобіля Ви можете в нашому інтернет магазині. Здійснюємо доставку по всій території України.