900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо

Безконтактний вологомір з вузьким виносним датчиком MS310S

Вставки в каталізатор

Колекторні, будь-яких розмірів

Код товару: MS-310S

Виробник: Flus Technology

Немає в наявності

Характеристики

Діапазон вимірювання вологості: 0-90 %
Тип: Детектор
Точність вимірювання вологості, %: 0, 1%
Датчик вологості влагомера: Виносний на дроті
Комплектність влагомера: Вологомір, інструкція, ковпачок, кейс, виносний датчик
Кількість калібрувань вологоміра: 22 шт.
Похибка вимірювання вологості: ±0, 5%
Гарантія: 12 міс.
Країна виробник: Китай
Розмір: 140х60х22 мм
Додаткові характеристики: Обнулення показників, запам'ятовування останнього значення (HOLD), підсвічування, контроль діапазону, максимальне значення
Кількість батарейок: 4 шт.
Вимірювання: Гіпс
Живлення: Батарейки ААА

Опис Безконтактний вологомір з вузьким виносним датчиком MS310S

Вологомір будівельних матеріалів MS310S – для деревини, бетону, гіпсокартону, піску, мармуру, всього 22 калібрування: універсальний вимірювач вологості для будівельника, столяра, тесляра, скульптура, забезпечений вузьким виносним НВЧ датчиком для вимірювань у важкодоступних місцях, функцією контролю діапазону, обнуленням показань, підсвічуванням і запам'ятовуванням останнього результату .

Вологомір деревини, бетону та будматеріалів MS310S

У будівництві та деревообробці часто виникає необхідність у вимірах вологості різнорідних матеріалів, які радикально різняться по щільності і внутрішній структурі. Купівля декількох приладів для вимірювання вологості вийде занадто дорогою і немає гарантії, що найближчим часом не знадобиться вимірювати вологість нових матеріалів.

Вологомір для дерева, бетонної стяжки MS310S якраз розроблений для контролю вмісту вологи в 40 матеріалах, які широко застосовуються в будівництві, зведених в 22 групи за подібною щільностю, так звані калібрування, завдяки чому прилад для вимірювання вологості широко використовується на будівельних майданчиках, в деревообробній промисловості, на меблевих фабриках, також купити вологомір деревини MS310S можуть компанії, які надають послуги з порізки, сушінні дошки, бруса, виготовлення готових виробів. Вимірювач вологості деревини замовляють всі, хто надає послуги приватним чином по обробці деревини і захоплюються виготовленням сувенірів і виробів з дерева.

Пристрій і органи управління

СВЧ вологомір це електронний вимірювальний блок з органами управління та індикації, до якого приєднується за допомогою дроту виносний датчик вологості, захищений при зберіганні ковпачком.
Вологомір для дерева і інших будматеріалів відображає інформацію на 4-х розрядному дисплеї, з точністю до десятих. У темний час доби завжди є можливість включити підсвічування.
Налагодження та управління проводиться за допомогою 5 кнопок.

 1. Включення / вимикання приладу.
 2. Zero – початкове обнулення показань дисплея.
 3. HOLD – запам'ятовування останнього виміряного значення вологості.
 4. Підсвічування.
 5. FUN – багатофункціональна кнопка:
  • вибір калібрування;
  • вимикання вологоміра;
  • завдання меж діапазону.

Плоский малогабаритний НВЧ датчик підключається за допомогою роз'єму.
З двох сторін корпусу присутні невеликі ребра для міцного утримання в руці.

НВЧ вологомір MS310S - корисні особливості та переваги

Вологомір для дерева, готових столярних виробів використовує високочастотний метод вимірювання вологості шляхом проникнення електромагнітного поля безпосередньо в шар досліджуваного матеріалу на глибину до 50 мм.

Не руйнівний контроль вологості

На відміну від контактних голчастих вологомірів деревини, вимірювач вологості MS310S, по-перше, не залишає подряпин, оскільки не містить гострих голок, площина СВЧ датчика рівна і гладка, по-друге глибоке "просвічування" дозволяє отримати дані не з верхнього шару завтовшки 2-3 мм, який може бути підсушений і не відображати загальної картини вологості, а по всьому об'єму. Зокрема для популярних дощок товщиною 40 і 50 мм повністю весь об'ємне зміст вологи буде досліджено, і значення вологості буде виведено на дисплей.

Вузький прямокутний високочастотний датчик

Вологомір для дерева і будівельних матеріалів MS310S спроектований спеціально для проведення оперативного дослідження вологості в важкодоступних для більшості вологомірів місцях, наприклад в кутах кімнат, де бетонна стяжка буде сохнути значно довше, ніж на решті площині. Також зручно проводити локальний пошук відвологлих областей.

Сенсор розміром 13×36 мм ідеально підходить для таких випадків. Втім всі інші завдання, де простір дозволяє докласти датчик будь-якого розміру, приладу для вимірювання вологості теж під силу.

Ще одна важлива перевага, яким відрізняється високочастотний вимірювач вологості MS310S завдяки датчику зменшеного розміру – проведення аналізу вологості на поверхнях з не ідеально рівною формою.
Традиційно НВЧ вологоміри вимагають рівної площини - наприклад після фінішної обробки. Це необхідно, щоб датчик повністю стикався з досліджуваною поверхнею. Якщо буде хоч найменший зазор, значення вологості може бути менше на кілька відсотків і результату довіряти не можна.
Чим менше датчик вологості по площі, тим простіше знайти ділянку для точних вимірів і вологомір MS310S для деревини, бетону, паркетної дошки, бруса, вагонки, піску, порцеляни в цьому плані – поза конкуренцією.

Контроль вологості тонких виробів

При оздоблювальних, дизайнерських, декоративних роботах виникає необхідність виміряти вологість тонких деталей: 10,15,20 мм або навіть менших по товщині.

Використовуючи голчастий вологомір, крім залишення слідів від голок, існує ризик розколоти зразок через фізичний вплив і малу товщину. У таких випадках краще застосувати вологомір деревини MS310S – це один з кращих приладів для перевірки вмісту вологи в тонких напівфабрикатах і готових виробах, тим більше з огляду на, що в переліку калибровок присутня фанера і пінопласт, товщина яких може бути менше, ніж межа проникнення НВЧ поля вимірювача вологості.

Вибір калибровок

При виборі вимірника вологості деревини, слід виходити з поточних завдань, а також можливо нових будівельних матеріалів, з якими доведеться має справу в майбутньому. Наприклад, якщо вологомір деревини купити, розрахований на 5-6 калибровок, то якщо додасться хоча б 1 новий матеріал, доведеться знову замовляти більш функціональний вимірювальний прилад для визначення вологості.

Вологомір MS310S проектувався спеціально з запасом на максимально широкий перелік калибровок для використання в широкому переліку галузей:

 • будівництво: будівля будинку (є калібрування на керамзит, бетон, цемент, пісок);
 • деревообробка (калібрування на пиломатеріали, брус, фанеру, ДСП);
 • оздоблювальні, ритуальні послуги в частині виготовлення пам'ятників, скульптура і архітектура (мармур, граніт).

Кожне калібрування може включати один або декілька матеріалів, якщо вони подібні по щільності і визначається кодуванням “CD” + двозначний номер. Наприклад, для фанери і бруса призначене єдине калібрування CD09.
Для вибору потрібної настройки слід скористатися кнопкою FUN і стрілками.

Контроль діапазону

Перевіряти відповідність значення вологості на дисплеї нормативу (стандарту, ГОСТу, умовам контракту) можна вручну, але краще довірити цю рутинну роботу вимірнику вологості. Вологомір деревини, бетону MS310S дозволяє задавати межі: верхню і нижню і як тільки поточне значення вологості речовини потрапляє в заданий інтервал, світлодіод на корпусі змінює свій колір.
Зручно, що межі діапазону залишаються в пам'яті навіть після відключення, що дозволить продовжити роботу на наступний день. Хоча завжди краще перевірити ще раз, які були раніше встановлені значення.

14 причин купити вологомір деревини MS310S

 1. Широкий вибір калибровок.
 2. Контроль діапазону.
 3. Автоматична компенсація температури.
 4. Дуже добре підходить для матеріалів зі зниженою вологістю.
 5. Вимірювач вологості з плоским датчиком дозволяє проводити виміри не тільки точково, а й плавно вести сенсор по поверхні, що по-перше швидше ніж голчастий вологомір, по-друге забезпечує більш повну картину про розподіл вологості по площині.
 6. Поділ функцій вимірювання та відображення результатів за рахунок підключення СВЧ сенсора на кабелі дозволяє звести до нуля додавання фізичних зусиль до корпусу вимірювального приладу, а значить вологомір для деревини прослужить значно далі.
 7. Вологомір дерева з малогабаритним виносним датчиком “проникне” в найдальші куточки кімнати, де стяжка сохне довше за все, а також відкривається можливість провести заміри вмісту вологи на обмеженій ділянці поверхні.
 8. Мінімальний час на перемикання між калібруваннями і встановлення меж діапазону.
 9. Досліджувана поверхня не зазнає фізичних змін – немає подряпин, слідів від голок.
 10. Може перевіряти вологість навіть для тонких зразків – наприклад паркету.
 11. Проводить заміри вологості зразків під захисним покриттям, наприклад лаком.
 12. Економія на покупці декількох приладів для вимірювання вологості + доступна на вологомір деревини ціна.
 13. Пластмасовий кейс з ручкою і засувками.
 14. Інструкція українською мовою + таблиця з калібруваннями.

Вологомір деревини MS310S – 9 рекомендацій

 1. При приєднанні виносного датчика вологості до вологомірами через роз'єм проблем виникнути не повинно – завдяки замочку підключення однозначне, але необхідно підняти частину роз'єму на датчику і в такому положення провести підключення.
 2. Не перегинати під гострим кутом провід, не опускайте на нього важкі предмети.
 3. Якщо обнулення кнопкою Zero не вдається зробити, можливо необхідно замінити елементи живлення.
 4. При обнуленні не торкайтеся руками і зразками матеріалів сенсора.
 5. Якщо велика різниця температур між вимірюваним матеріалом і приладом, дочекайтеся поки вологомір і зразок зрівняються по температурі.
 6. Будьте уважні при виборі калибровок.
 7. Якщо дошка довжиною кілька метрів, робіть кілька вимірів, щоб усереднити свідчення.
 8. Виконуйте виміри зверху і знизу, а можливо і по сторонам, особливо якщо брус досить товстий наприклад квадрат 100×100мм. НВЧ вологомір для дерева з виносним датчиком вологості дозволяє це зробити досить легко.
 9. Притискайте датчик з невеликим зусиллям і дочекайтеся, поки на дисплеї стабілізуються свідчення.

Перелік калибровок

Код калібрування Будівельний матеріал
CD00 Піна, поролон, пінопласт, мінвата
CD01 Корковое дерево
CD02 Повсть, фетр
CD03 Деревне вугілля
CD04 М'які породи деревини
CD05 Хвойні породи, Кокс
CD06 Азбестова тканина, торф
CD07 Вапно
CD08 Керамзит/бетон
CD09 Брус, Дошка (сосна)
CD10 Деревний попіл
CD11 Гіпсокартон, поліетилен, парафін, бамбук
CD12 Цемент, асфальт
CD13 Спресований картон
CD14 Бакеліт, бакелітова фанера
CD15 Гравій
CD16 Цегла червоний, купорос
CD17 Цегляна кладка, пісок (вологий)
CD18 Кварцове скло, діатоміт
CD19 Бетон, стяжка, азбест
CD20 Мармур, граніт
CD21 Магнетит

Основні характеристики:

Діапазон вимірювання 0~90%
Кількість калібрувань 22
Точність ±0.5%
Роздільна здатність 0.1%
Автоматична температурна компенсація
Установка "0"
HOLD/MAX
Контроль діапазону (індикація)
Підсвічування
Дисплей 4-х розрядний LCD
Умови експлуатації
температура від 0 до +60° C
вологість від 0 до 90% RH
Живлення 4x1.5В AAA
Габарити вимірювального блоку, мм 150×70×27
Розміри майданчика датчика, мм 13×36
Довжина рукоятки датчика, мм 150
Довжина з'єднувального проводу, мм 1000
Вага, г 200

Комплектація:

 1. Портативний вологомір з вузьким датчиком - вимірювач вологості деревини.
 2. НВЧ сенсор на дроті + ковпачок.
 3. Інструкція: англ. + укр.
 4. 4 батарейки 1,5 В.
 5. Пластиковий кейс із засувками і ручкою.

Отзывы о нас в Google

Також в нашому інтернет магазині Ви можете купити:

Полумягасник в колектор Прямоточні (спортивні) глушники Гофра приймальні труби глушника Стронгери Ремонтні кути вихлопної системи (глушника)

В наявності вихлопні системи і глушники для таких кузовів: седан, хетчбек, універсал. Також джип, автобус, вантажівка.

Доставка товару:

Ми доставляємо товари (вихлоп, штани і інші запачасті) в міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Полтава, Миколаїв, Рівне, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ та безліч інших міст, в які їздять компанії перевізники. Детальніше в розділі доставка.