900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо

Біоакустичний відлякувач птахів КОРШУН-16 PRO

Вставки в каталізатор

Колекторні, будь-яких розмірів

Код товару: Коршун-16 PRO

Виробник: Voronamnet

Ціна: 6,400 грн.

Характеристики

Вплив на види птахів: щурка, галка, сорока, ворона, чайка, шпак, дрізд
Площа дії: 15 Га
Тип відлякувача: біоакустичний
Кількість випромінювачів: 4 шт.
Додаткові властивості відлякувачів: блокування на ніч
Гарантія: 12 міс.
Країна виробник: Україна
Живлення: мережа 220В, акумулятор 12В

Опис Біоакустичний відлякувач птахів КОРШУН-16 PRO

Збільшеної потужності звуковий відлякувач птахів Коршун-16 PRO розрахований на велику площу до 15 Га, що містить 4 динаміка, які підключаються і видають крики великих хижаків, відганяють звуком крилатих шкідників від зони, що захищається (полів, городів, виноградників, садів, звалищ, аеродромів, елеваторів, стадіонів, стоянок).

Принцип дії

Це потужний пугач - імітатор, заснований на "біологічному", наближеному до реальності ефекті - інстинктивних страхах перед яструбами, соколами, орлами.

Відчизняний сучасний пристрій якісної збірки, функціонування якого полягає в періодичному відтворенні з електронної пам'яті одного із записаних груп:

  1. Від воронових. Ворони, граки, галки, сороки.
  2. Від дрібних. Шпаки, дрозди.
  3. Змішаний набір. Дрозди, граки, шпаки, ворони, сороки, галки.

Це викликає паніку, дискомфорт і бажання покинути периметр.

Технічні особливості

Акустичне птахолякало складається з двох базових компонентів: корпусу - базового блоку управління і налаштувань і 4-х рупорів.
Динаміки виконані з ударостійкого пластику, стійкого до ультрафіолету і інфрачервономго сонячного випромінювання і вигідні тим, що можуть орієнтуватися в будь-яку сторону – там, де були помічені зграї птахів. Це стає можливим за рахунок приєднання гнучких проводів до основного модуля.

Довжини шнурів більш ніж достатньо, що дозволяє орієнтувати рупори польового відлякувача для боротьби з птахами в будь-якому довільному напрямку. Це дає унікальну можливість в залежності від геометрії ділянки, напрямку вітрів, наявності перешкод і інших чинників, створювати і при необхідності коректувати схеми розташування: "по два в протилежному напрямку", "всі 4 в одну сторону", "кожен повернутий на 90 градусів" і інші.

Кожен з випромінювачів підключається в свій персональний електричний роз'єм. Це зручно з трьох причин.

Якщо територія невелика, один, два або навіть можна відключити

Процедура відключення дозволить економити заряд (при автономному живленні)

При виході з ладу одного з "крикунів", інші продовжать працювати

Оскільки птахи активні тільки вдень, вночі необхідність в їх стримуванні відпадає і прилад включається в світлий час доби. Подібний алгоритм реалізується за рахунок вбудованого датчика освітленості - фотоелемента, що запускає генератор, тільки при висвітленні чутливого сенсора світлом.

Передбачено 2 види альтернатівнго електроживлення: від мережі 220 В через понижуючий адаптер, або батареї 12 В (автомобільної або наприклад гелевого акумулятора). Останній варіант застосовується, якщо розетка далеко. Підійде навіть стара АКБ. Головне, щоб працювали всі банки і не було занадто великого струму витоку. Перші дні покажуть, наскільки джерело розряджається за світловий день. Заміри зниження напруги можна проводити найдешевшим тестером або мультиметром.

Є 3 регулятора:

  • Вибір виду звуків. В залежності від регіону України, сезону, коли переважають ті чи інші птахи.
  • Таймер – установка періодичності звучання. Залежить від частоти прильоту і чисельності зграй. Вибирається дослідним шляхом.
  • Гучність сигналу. Знадобиться, якщо не потрібно вся міць відлякувача: перенесли на іншу ділянку малої квадратури або поруч село, де місцеві жителі будуть скаржитися, що дратівливі сигнали заважають відпочивати або домашні птахи перестануть нестись - через постійний стрес.

Захист буде краще в парі з городнім опудалом, впливаючи на птахів по зоровому і слуховому каналу.

Також в нашому інтернет магазині Ви можете купити:

Полумягасник в колектор Прямоточні (спортивні) глушники Гофра приймальні труби глушника Стронгери Ремонтні кути вихлопної системи (глушника)

В наявності вихлопні системи і глушники для таких кузовів: седан, хетчбек, універсал. Також джип, автобус, вантажівка.

Доставка товару:

Ми доставляємо товари (вихлоп, штани і інші запачасті) в міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Полтава, Миколаїв, Рівне, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ та безліч інших міст, в які їздять компанії перевізники. Детальніше в розділі доставка.