900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо

Біоакустичний відлякувач птахів КОРШУН-8 PRO

Вставки в каталізатор

Колекторні, будь-яких розмірів

Код товару: Коршун-8 PRO

Виробник: Voronamnet

Ціна: 5,280 грн.

Характеристики

Вплив на види птахів: чайка, сорока, ворона, щурка, шпак, дрізд, галка
Площа дії: 10 Га
Тип відлякувача: біоакустичний
Кількість випромінювачів: 2 шт.
Додаткові властивості відлякувачів: блокування на ніч
Гарантія: 12 міс.
Країна виробник: Україна
Живлення: мережа 220В, акумулятор 12В

Опис Біоакустичний відлякувач птахів КОРШУН-8 PRO

Принцип роботи відлякувача птахів Коршун-8 ПРО

Розрахований на пристойну територію до 10 Га відлякувач птахів Коршун-8 ПРО - потужний біоакустичний двоканальний прилад, що містить електронний генератор, видає крики хижаків для захисту від крилатих шкідників, що атакують сади, поля, городи, пасіки, виноградники. Також часто встановлюється на звалищах, аеродромах, стоянках, поруч з елеваторами, заводами з виробництва комбікорму.

Дія заснована на страху, що виникає - природному інстинкті перед літаючими великими природними ворогами: орлами, яструбами, совами.

Це сучасний відлякувач птахів виробництва України, який здійснює вплив по звуковому каналу шляхом циклічного відтворення одного з запрограмованих наборів сигналів:

  • від дрібних: шпаки, дрозди;
  • від воронових: ворони, граки, галки, сороки;
  • змішаний набір: дрозди, граки, шпаки, ворони, сороки, галки.

Включається в денний час, оскільки по-перше, птихи активні тільки в світлий час доби, а по-друге, періодичний режим експлуатації дозволяє економити електричну енергію. Цей алгоритм забезпечується за рахунок вбудованого сенсора освітленості - фотоелемента, що запускає пристрій тільки при висвітленні датчика світлом.
Складається з блоку управління і налаштувань і динаміків – випромінювачів.

Технічні особливості

Рупори виконані з ударостійкого пластику, стійкого до ультрафіолету, сонячних променів і вигідні тим, що можуть орієнтуватися в будь-яку сторону. Це можливо за рахунок приєднання гнучких проводів до модуля налаштувань за допомогою роз'ємів.

Довжини шнурів більш ніж достатньо: 15 метрів.

Динаміки можна розгорнути в різні боки, що збільшує площу боротьби або направити разом, щоб забезпечити "подвійний акустичний удар".
Є 3 регулятора.

Таймер – встановлення часу генерації сигналів и паузи

Вибір групи звучання

Регулятор гучності

Можливість регулювання рівня звуку дає можливість гнучких налаштувань в залежності від площі території, щоб не захоплювати неподалік розташовані приватні будинки і не бажано, щоб крики долітали до господарів і не дратували їх. Також може лякатися домашня живність на приватних подвір'ях: кури, гуси, качки, а також вирощувані на птахівницьких фабриках.
Передбачено альтернативне живлення. Якщо поруч побутова мережа 220 В, то через понижуючий мережевий адаптер. А в польових умовах - від батареї 12 Вольт.

Попередження по розміщенню

Не слід використовувати відлякувачі птахів серії Коршун-8 в населених пунктах, що буде призводити до скарг городян. Крім того, міські жителі: горобці, голуби, можуть не знати криків і складно досягти бажаного ефекту.
Максимальний простір, щоохороняється – середня паспортна характеристика, яка залежить від трьох основних чинників:

  1. Виставлений рівень гучності.
  2. Напрямок і сила вітру.
  3. Наявність природних або штучних перешкод: лісосмуга, паркани, будівлі, високі дерева.

Відзначена позитивна практика спільного застосування з опудалом. Зграя спочатку здалеку розрізняє візуальний об'єкт плюс до цього додається гучний страхітливий фактор.

Також в нашому інтернет магазині Ви можете купити:

Полумягасник в колектор Прямоточні (спортивні) глушники Гофра приймальні труби глушника Стронгери Ремонтні кути вихлопної системи (глушника)

В наявності вихлопні системи і глушники для таких кузовів: седан, хетчбек, універсал. Також джип, автобус, вантажівка.

Доставка товару:

Ми доставляємо товари (вихлоп, штани і інші запачасті) в міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Полтава, Миколаїв, Рівне, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ та безліч інших міст, в які їздять компанії перевізники. Детальніше в розділі доставка.