900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо

Газовий відлякувач птахів GUARDIAN-2

Вставки в каталізатор

Колекторні, будь-яких розмірів

Код товару: Guardian-2

Виробник: Gepaval

Ціна: 11,500 грн.

Характеристики

Вплив на види птахів: дрізд, ластівка, галка, чайка, голуб, ворона, сорока, шпак, горобець
Площа дії: 5 Га
Тип відлякувача: хлопавка
Кількість випромінювачів: не має
Додаткові властивості відлякувачів: регулятор гучності, таймер
Гарантія: 12 міс.
Країна виробник: Іспанія
Живлення: Газ

Опис Газовий відлякувач птахів GUARDIAN-2

Опис і переваги газової грім-мушки, відлякувача птахів GUARDIAN-2

Іскровий пропановий відлякувач птахів Guardian-2, зарекомендував себе багаторічною успішною практикою застосування в боротьбі зі всілякими пернатими, стріляє гучними оплесками, не потребує електричного живлення, діє на території до 5 Га і містить ряд налаштувань, що робить пристрій гнучким в експлуатації, економічним і автономним.

 1. Велика площа - до 5 Га.
 2. Високий звуковий тиск до 150 ДБ.
 3. Підпалювання проводиться автоматично за допомогою п'єзоелемента.
 4. Налаштування часу пауз між вибухами - від 40 секунд до 20 хвилин.
 5. Регулювання гучності звуку
 6. Джерело енергії - газовий балон об'ємом 12 літрів
 7. Заправляється на АЗС.
 8. Середній час автономної роботи: до 2 місяців
 9. Захищений від корозії корпус.
 10. Вага 8 кг
 11. Не вимагає контролю з боку людини.
 12. Захист від всіх видів.

Популярний імпортний прилад іспанського виробництва використовує принцип періодичного виробництва штучних "вибухів", за рахунок згоряння газу в трубі.

На солідному просторі, це мабуть безальтернативний метод.

➤Візуальні лякала відрізняються обмеженою зоною дії, яка визначається гостротою зору конкретної породи птаха і не помітні, якщо є дерева та інші перешкоди

➤Ультразвукові розміщуються переважно в населених пунктах і обмежені малою площею – до 100 м2.

➤Біоакустичні вимагають електричних джерел енергії

На відміну від перерахованих інструментів, відлякувач птахів Гардіан-2 задіє звуковий канал, що в десятки разів розширює територію, що охороняється площа: полів, засіяних зерновими, бобовими культурами, соняшником, садів, чагарників, виноградників, городів, плодів, овочів і ягід, рибні господарства, елеватори, комбікормові заводи, м'ясокомбінати, аеропорти, полігони побутових відходів, стоянки.

Грімгармата вигідна тим, що після установки і орієнтування в місце, де помічені літаючі шкідники, не вимагає розетки, акумулятора, оскільки енергію отримує від стисненого газу.

Технічні особливості:

 • Підпалювання проводиться за допомогою п'єзоелемента із заданою періодичністю – від 40 секунд до 20 хвилин, причому цей аксесуар можна купити окремо.
 • Регулювання періодичності проводиться шляхом настройки клапана тиску газу.
  Ще одна важлива настройка – налаштовується гучність вибухів шляхом висунення вперед-назад труби.
  При максимальній гучності, звуковий тиск досягає 150 Дб, що змушуєзграї, які підлітають або сідають, миттєво злітати вгору і переміщатися в більш безпечне місце.
 • Газова гармата отримує живлення від балона об'ємом 12 літрів, який заправляється на звичайній АЗС. Однієї заправки в залежності від встановленої періодичності спалахів, вистачає в середньому на 2 місяці.
 • Оскільки пугач розташовується на відкритому повітрі, важливим є питання захисту від корозії, і оцинкований корпус цьому сприяє, завдяки чому відлякувачі птахів Guardian-2 служать до 10 років, що оцінили фермери України.
 • У продажу представлений таймер, що дозволяє шляхом установки тимчасового інтервалу вимкнути на ніч, щоб даремно не витрачалося паливо і потреби в нічний час в оплесках немає.

Не постійний, до якого звикають, а різкий, що несподіваною виникає шум, особливо якщо його інтенсивність перевищує больовий поріг сприйняття живими істотами (120 Дб), здатний привести в паніку. Якщо зіставити витрати на експлуатацію, включаючи перш за все ціну палива, європейську якість, економію людино-годин через мінімум в обслуговуванні, це одна з найбільш вигідних інвестицій в засіб дистанційного стримування птахів.

Також в нашому інтернет магазині Ви можете купити:

Полумягасник в колектор Прямоточні (спортивні) глушники Гофра приймальні труби глушника Стронгери Ремонтні кути вихлопної системи (глушника)

В наявності вихлопні системи і глушники для таких кузовів: седан, хетчбек, універсал. Також джип, автобус, вантажівка.

Доставка товару:

Ми доставляємо товари (вихлоп, штани і інші запачасті) в міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Полтава, Миколаїв, Рівне, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ та безліч інших міст, в які їздять компанії перевізники. Детальніше в розділі доставка.