900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо

Відлякувач пацюків і мишей ультразвуковий Leaven LS-927M

Вставки в каталізатор

Колекторні, будь-яких розмірів

Код товару: Leaven "LS-927M"

Виробник: LEAVEN

Ціна: 1,390 грн.

Характеристики

Принцип відлякування: ультразвук
Звуковий тиск: 135х2 дБ
Площа дії: 550 кв.м
Підключення до мережі: шнур з блоком живлення
Кількість випромінювачів: 3 шт.
Споживана потужність: 2 Вт
Тип випромінення: змінна частота
Додаткові властивості відлякувачів: тестовий режим
Гарантія: 12 міс.
Країна виробник: Тайвань
Живлення: мережа 220В

Опис Відлякувач пацюків і мишей ультразвуковий Leaven LS-927M

Огляд та принцип роботи ультразвукового відлякувача щурів, пацюків та мишейLeaven LS-927M

Для захисту складських і підсобних приміщень, підвалів, будинків, квартир, ресторанів, шкіл, офісів служить відлякувач гризунів LS-927M (ЛЗ-927M), розрахований на 550 м2, створює безперервну генерацію ультразвукового випромінювання.
Має 3 УЗ динаміка, 3 режими роботи, функцію тестування для перевірки функціонування.

Особливості та відмінності LS-927M

Високочастотні ультразвукові хвилі негативно діють на нервову систему шкідників, що дозволяє їх прогнати з контрольованої території.
Безпечно, без використання хімічних реагентів або отрут, Ви зможете очистити ваше житло від паразитів, не створює електромагнітних завад, не впливає на здоров'я людини.
LS-927M генерує імпульси, з автоматичною зміною, перемиканням, з високою інтенсивністю і плаваючою частотою (30-65 КГц) з двох динаміків і/або 25 КГц з перетворювача.

Унікальний подвійний удар сильно "б'є" по слуховому апарату гризунів з різною інтенсивністю і частотою. Ця функція дозволяє швидко і ефективно проганяти шкідників геть і оберігає від вироблення імунітету до ультразвуку.
Два ефективних високочастотних генератора, перетворювач і два динаміка забезпечують більшу ефективність. Ви можете самостійно встановлювати певну частоту.

Достатня потужність і тривалість впливає як на вже наявних тварин, так і на нових, запобігаючи їх появі.

Переваги:

 1. Велика площа.

  Пристрій вигідно відрізняється великою територією поширення сигналу – до 550 кв.м., що зручно для захисту складів, підвалів, підсобних приміщеннях (в.т.ч ресторанів, їдалень, готелів) і теплиць.

 2. Цілодобова робота.

  Просто підключіть прилад в мережу в будь-який час в будь-якому місці в приміщенні. Майте на увазі, що ефект (відсутність активності) проявиться через декілька днів.

 3. Два випромінювача.

  Це стильний і ефективний пристрій, зручне тим, що має 3 випромінювача, що випускають потужні хвилі на всі боки на значну відстань. Виберіть потрібну ділянку, встановіть ультразвуковий відлякувач гризунів на стіл, підлогу або на якусь поверхню, наприклад на полицю.

 4. Економія витрат на електроенергію та батареї.

  Можна залишати включеним цілий рік - день і ніч. Споживана потужність - 2 Вт, що актуально при високих тарифах на електрику. Підключається до розетки 220 В, а значить не варто переживати, що сіли батарейки.

 5. 3 режими захисту і тест для перевірки функціонування.

  Пристрій забезпечений перемикачем для 4 режимів. Після включення, ви можете вибрати режим роботи відповідно до ваших поточних потреб.

  “DUO”

  Випускаються переривчасті імпульсні хвилі і одночасно відбувається зміна частоти хвиль з обох динаміків і перетворювача. Це так зване биття частот, що збільшує ефективність боротьби

  “TRANS”

  Генерується переривчастий ультразвук з перетворювача (зелений індикатор)

  “ULTRA”

  Випромінюються хвилі змінної частоти з обох динаміків (червоний індикатор)

  “TEST”

  Унікальний режим тестування, в якому вихідний сигнал зсувається вниз до звукового діапазону, чутному людині. Це корисна опція для перевірки працездатності. При цьому чується пронизливий, різкий, нерегульований звук, схожий на сирену, що імітує сигнал, який шкідники чують постійно

Рекомендації щодо застосування

Ультразвук діє в зоні прямої видимості. Будь-які стіни, перегородки, меблі (шафи) і навіть штори можуть звести нанівець всі Ваші зусилля:

 • Не використовуйте на відкритому повітрі (зовні приміщень).
 • Установка і тривала експлуатація в сирому (особливо підвальному) приміщенні може викликати корозію електронних деталей і скоротить термін служби. Уникайте попадання води.
 • Не перероблюйте і не розбирайте внутрішні компоненти. Не торкайтеся до випромінювачів, що не вставляйте в них гострі предмети.
 • Не давайте в руки маленьким дітям.
 • Не розміщуйте випромінювач поблизу вашого вуха перед виконанням перевірки в режимі “TEST”. Випромінюється звук великої потужності і може викликати пошкодження барабанної перетинки.
 • Не розміщуйте на поверхні вкриті килимом, за меблями, драпіруванням і іншими м'якими об'єктами (дивани, крісла, обшивка салону автомобіля, декоративна штукатурка) - вони поглинають імпульси.
 • Дотримуйтесь правил електробезпеки.

Також в нашому інтернет магазині Ви можете купити:

Полумягасник в колектор Прямоточні (спортивні) глушники Гофра приймальні труби глушника Стронгери Ремонтні кути вихлопної системи (глушника)

В наявності вихлопні системи і глушники для таких кузовів: седан, хетчбек, універсал. Також джип, автобус, вантажівка.

Доставка товару:

Ми доставляємо товари (вихлоп, штани і інші запачасті) в міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Полтава, Миколаїв, Рівне, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ та безліч інших міст, в які їздять компанії перевізники. Детальніше в розділі доставка.