900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо

Відлякувач мишей мініатюрний ультразвуковий LS-919

Вставки в каталізатор

Колекторні, будь-яких розмірів

Код товару: Leaven "LS-919"

Виробник: LEAVEN

Ціна: 400 грн.

Характеристики

Принцип відлякування: ультразвук
Звуковий тиск: н/д
Площа дії: 23 кв.м
Підключення до мережі: вилка на корпусі
Кількість випромінювачів: 1 шт.
Споживана потужність: 1.5 Вт
Тип випромінення: змінна частота
Додаткові властивості відлякувачів: не потрібно
Гарантія: 12 міс.
Країна виробник: Тайвань
Живлення: мережа 220В

Опис Відлякувач мишей мініатюрний ультразвуковий LS-919

Принцип дії і особливості ультразвукового відлякувача мишей щурівгризунів LS-919

Мініатюрний відлякувач гризунів LS-919 (ЛЗ-919), ідеально підійде для захисту невеликих житлових, виробничих, офісних, побутових, складських приміщень від мишей, площею до 25 кв.м.

Ультразвуковий прилад підключається безпосередньо в електричну розетку, відрізняється скромною споживаною потужністю 1,5 Вт і демократичної вартістю.

Пристрій оснащений високочастотним динаміком, через який в простір направляється сигнал частотою вище 20 КГц.
Всі підвиди гризунів (польові миші, щури) за рахунок підвищеної слухової чутливості здатні сприймати ВЧ імпульси до 50 КГц.
Пьезовипромінювач, вбудований в відлякувач гризунів LS-919, генерує ультразвуковий потік, який посилюється і прямує в заданому напрямку, викликає у шкідників почуття тривоги, небезпеки, роздратування, що що накопичується.
Їм складно продовжувати далі колишній, розмірений спосіб життя - відпочивати, харчуватися, розмножуватися. Можна терпіти, але рано чи пізно виникає бажання переселитися на нове місце.

Старі йдуть, нові не приходять дякуючи ультразвуку

LS-919 повинен працювати безперервно і тоді через 2 3 тижні гризуни покинуть обжиті місця, а бажаючі зайняти їх місце будуть зупинені “бар'єром”.

Де може встановлюватися відлякувач?

Малопотужний економічний LS-919 призначений для боротьби з мишами в кімнаті, офісі, магазині, гаражі, сараї, на дачі, в туалетах, коморах, комірчину, хлівах, коморах.

В більшості випадків, рідко коли площа одного приміщення перевищує 25 м2 (наприклад 5×5 м), тому апарат допоможе вивести гризунів в більшості об'єктів житлової, підсобної і комерційної нерухомості зазначеної квадратури, на яку і розрахований прилад.

Може вставлятися безпосередньо в розетку або в подовжувач. Як тільки почався процес, з'являється пульсуючий червоний світловий сигнал. Можливі мало чутні клацання і писк.

Комплектація відлякувача гризунів LS-919:

  1. LS-919.
  2. Інструкція.
  3. Упаковка.

Також в нашому інтернет магазині Ви можете купити:

Полумягасник в колектор Прямоточні (спортивні) глушники Гофра приймальні труби глушника Стронгери Ремонтні кути вихлопної системи (глушника)

В наявності вихлопні системи і глушники для таких кузовів: седан, хетчбек, універсал. Також джип, автобус, вантажівка.

Доставка товару:

Ми доставляємо товари (вихлоп, штани і інші запачасті) в міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Полтава, Миколаїв, Рівне, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ та безліч інших міст, в які їздять компанії перевізники. Детальніше в розділі доставка.