900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо

Труба проміжна Тата (Еталон) (автобус) Чернівці (Rk)

Вставки в каталізатор

Колекторні, будь-яких розмірів

Код товару: Труба пром. Эталон RK

Виробник: SKS

Ціна: 998 грн.

Характеристики

Виробник: SKS
Матеріал: Чорний метал
Країна виробник: Україна
Марка: Автобус
Модель: Эталон
Тип кузова: Автобус
Тип техніки: Автобус
Час доставки: 1 - 3 дні

Опис Труба проміжна Тата (Еталон) (автобус) Чернівці (Rk)

Надійною трубка вихлопної системи автомобіля може бути в ситуаціях, якщо дотримані три вимоги. Якщо трубка вихлопу зроблена з хорошої сталі стандартної товщини і всі монтажні і зварні роботи при її монтажі зроблені професійно. При цих умовах ви надовго забудете про проблеми з системою глушника вашого автомобіля. Саме таку трубу вихлопу ви можете купити у нас в інтернет магазині.

Ми пропонуємо трубу вихлопної системи для авто Автобус Еталон Автобус за привабливою вартістю і чудової якості. Труба для Еталон Еталон - Труба пром. Еталон RK має країну виробника Україна.

Наша компанія вже довгий період займається компонентами системи глушника для автомобілів різних марок і моделей, наш багаторічний досвід дозволяє надати вам тільки найкращі варіанти по співвідношенню якості і ціни. Дана деталь не вимагає змін при кріпленні в систему глушника, вона розрахована на установку на штатне місце. Вас цікавлять і інші елементи вихлопу для Автобус Еталон Автобус, їх також ви можете придбати на сторінках нашого магазину.

Пропонуємо Вам ознайомитися

Також в нашому інтернет магазині Ви можете купити:

Полумягасник в колектор Прямоточні (спортивні) глушники Гофра приймальні труби глушника Стронгери Ремонтні кути вихлопної системи (глушника)

В наявності вихлопні системи і глушники для таких кузовів: седан, хетчбек, універсал. Також джип, автобус, вантажівка.

Доставка товару:

Ми доставляємо товари (вихлоп, штани і інші запачасті) в міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Полтава, Миколаїв, Рівне, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ та безліч інших міст, в які їздять компанії перевізники. Детальніше в розділі доставка.