900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо

Професійний вологомір деревини та будматеріалів Exotek MC-380XCA

Вставки в каталізатор

Колекторні, будь-яких розмірів

Код товару: Exotek "MC-380XCA"

Виробник: EXOTEK

Ціна: 7,800 грн.

Характеристики

Тип батарейок: Крона
Гарантія: 12 міс.
Країна виробник: Німеччина
Розмір: 150х71х25 мм
Кількість батарейок: 1 шт.

Опис Професійний вологомір деревини та будматеріалів Exotek MC-380XCA

Вологомір дерева і будівельних матеріалів EXOTEK MC-380XCA, забезпечений чутливим СВЧ датчиком – професійний вимірювач вологості десятків видів деревини і будматеріалів, забезпечений точними заводськими калібруваннями, не пошкоджує досліджувану поверхню і широко використовується будівельниками, столярами і теслями.

Вологомір деревини і будматеріалів MC-380XCA EXOTEK

Часто доводиться вимірювати вологість дерева, вже покритого лаком, або ретельно обробленого, включаючи стругання, полірування і шліфування, і руйнування поверхні неприпустимо, а знати вміст вологи необхідно.
Для таких видів робіт, пов'язаних з неруйнівним контролем і призначений вологомір для деревини EXOTEK MC-380XCA, забезпечений оригінальними контактними електродами, що представляють собою закруглені пластини. Не дивлячись на назву – безконтактний СВЧ вологомір, насправді, датчики-електроди повинні стикатися безпосередньо з поверхнею – стосуватися, але не проникати, що не дряпати, що не протикати та взагалі не завдавати ніяких пошкоджень.

На відміну від голчастого влагомера, сенсори розташовані не так жорстко один щодо одного, допускається при торканні площині досліджуваного матеріалу, невелике відхилення в межах декількох міліметрів одного датчика щодо іншого, а значить вологомір для деревини, паперу, бетону має значно ширшу сферу застосування, включаючи поверхні з неідеально плоскою формою.

Вимірювач вологості деревини реалізує діелектричний метод, шляхом проникнення високочастотного випромінювання безпосередньо в обсяг досліджуваного матеріалу. Це важливо, оскільки спосіб вимірювання із застосуванням контактних голок дозволяє отримати відомості про зміст вологи тільки в поверхневому шарі, який часто підсушений, і реальні об'ємні дані вологості деревини по всій товщині можуть бути перекручені. За результатами вимірів можуть бути прийняті помилкові рішення про початок або навпаки закінчення сушки, або в процесі виробництва готових виробів з дерев'яних напівфабрикатів.
СВЧ вологомір MC-380XCA від якісного шведського бренду EXOTEK - виробника професійних контрольно-вимірювальних приладів, "просвітить" зразок на глибину до 100 мм, і відобразить дані на дисплеї.

Незаперечна перевага – калібрування на 230 сортів деревини і 14 груп будматеріалів, що охоплює практично весь спектр вимірювання вологості в будівельній і деревообробних галузях.
Вибирайте необхідну настройку, торкайтеся до аналізованого зразку дерев'яного бруса, вагонки, шпону, плінтуса, бетонної стяжки і спостерігайте на екрані результат.

При необхідності вимірювач вологості деревини і бетону автоматично усереднити свідчення, просигналізує про низький заряд батареї.
Важлива опція – температурна компенсація, яка б знизила вплив температури навколишнього середовища на кінцевий результат, що дозволяє досягти мінімальної похибки в 1%.
Прилад для вимірювання вологості деревини легкий і компактний, вагою менше 200 г, його приємно тримати в руці і комфортно працювати протягом всього робочого дня.

Особливості:

 • найширший вибір калибровок;
 • чутливі напівкруглі щупи;
 • неразрушающий аналіз вологості;
 • температурна компенсація;
 • автоматичне усереднення показань;
 • автовідключення живлення через 30 с;
 • індикація розряду батарей;
 • звуковий сигнал.

Основні характеристики:

Метод вимірювання ємнісний, неруйнівний
Діапазон вимірювання вологості
бетон від 0 до 98% (RH)
деревина від 0 до 85% (H 2 0)
будматеріали від 0 до 10% (H 2 0)
Роздільна здатність 0.1%
Точність ±1%
Групи вимірювання
50 груп деревини 200-1180 кг/м3
19 груп будівельних матеріалів 1200-3000 кг/м3
Глибина вимірювання
зовнішній датчик 100 мм
внутрішній датчик 10-15 мм
Дисплей ЖК до трьох цифр
Діапазон робочих температур від 0 до +60 º С
Живлення батарейка 9 вольт (L6R22)
Розміри, мм 150x72x25
Маса. г 150

Вимірювальні будівельні матеріали: цементна стяжка, мармур, газобетон, цегла, плитка, штукатурка, етерніт, плитка для підлоги, пісок, піщаник, вапняк, ПВХ / лінолеум на бетоні, бетон, гіпс та ін.

Комплектація:

 • Прилад для вимірювання вологості - вологомір деревини
 • Інструкція
 • Кейс
 • Батарея 9В

Отзывы о нас в Google

Також в нашому інтернет магазині Ви можете купити:

Полумягасник в колектор Прямоточні (спортивні) глушники Гофра приймальні труби глушника Стронгери Ремонтні кути вихлопної системи (глушника)

В наявності вихлопні системи і глушники для таких кузовів: седан, хетчбек, універсал. Також джип, автобус, вантажівка.

Доставка товару:

Ми доставляємо товари (вихлоп, штани і інші запачасті) в міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Полтава, Миколаїв, Рівне, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ та безліч інших міст, в які їздять компанії перевізники. Детальніше в розділі доставка.