900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо

Візуальний відлякувач птахів СОВА

Вставки в каталізатор

Колекторні, будь-яких розмірів

Код товару: Сова

Виробник: Voronamnet

Ціна: 120 грн.

Характеристики

Вплив на види птахів: чайка, голуб, горобець, шпак, дрізд, ластівка, галка, ворона
Площа дії: н/д
Тип відлякувача: візуальний
Кількість випромінювачів: не має
Додаткові властивості відлякувачів: -
Гарантія: 6 мес.
Країна виробник: Україна
Живлення: не вимагається

Опис Візуальний відлякувач птахів СОВА

Особливості та переваги візуального відлякувача птахів СОВА

Спеціально розроблена табличка - відлякувач птахів "Сова" для створення ефекту паніки у літаючих шкідників, призначена для боротьби з сороками, ластівками, голубами, горобцями, дроздами, галками, дятлами, шпаками шляхом асоціації з видом однойменного хижака.

 1. Видимість здалеку.
 2. Не має потреби в спостереженні і обслуговуванні.
 3. Простота монтажу.
 4. Не вимагає джерел живлення.
 5. Успішно протистоїть опадам.
 6. Безшумність.
 7. Може використовуватися спільно зі звуковими електронними "кричущими" пристроями.
 8. Підходить для фермерів, захисту приватних городів, дачних ділянок, садів, виноградників.
 9. Безпечний метод.
 10. Доступна ціна.

Для захисту від птахів присадибних ділянок, полів фермерів, фруктових садів, виноградників, садів, будівель і споруд вигідно використовувати страхи перед природними хижаками.

Для цього багато десятиліть використовували городнє опудало, по фігурі більше нагадує нерухому людину, що було малоефективним, малопомітним і недовговічним, оскільки збиралося з підручних матеріалів: деревинок і ганчірок.

Зовсім інша справа виготовлений із пластику, оклеянного оракалом, візуальний відлякувач птахів "Сова", який викликає тривогу , навіть якщо його людина побачить з незвички, а вже у крилатих агресорів і поготів.

Зазначений матеріал, який використовується в якості основи, багато років застосовується в рекламі, і мало схильний до впливу зливи, палючого сонця, поривів вітру та туману - в залежності від сезону.

Ранньою весною чи пізньою осінню, завдяки яскравому, контрастному забарвленню "Сова" чітко спостерігалася пернатими з великої відстані.

Важливий критерій ефективності - табличка повинна бути видима здалеку, щоб у птахів не виникло спокуси опуститися цілою зграєю на засіяне поле, подзьобати пшеницю або поласувати черешнею і вишнею в саду.

Рекомендації

Для цих цілей пристрій закріплюють вище, на будь-якій природній або штучній височини, щоб пориви вітру шарпали зображення, додатково привертаючи увагу птахів, що наближаються:

 • стіна або дах будівлі, курник, сарай, гараж;
 • гілка дерева;
 • парник, теплиця;
 • паркан;
 • ворота.

Якщо захищається територія досить велика, можливо доведеться закріпити кілька табличок, стоять вони зовсім недорого, попередньо зробивши розрахунки за кількістю, приблизно звичайно, можна в розумі, приблизно виходячи з площі, концентрації птахів, наявності лісопосадок, щоб "Сова "з великими" очима "була помітна і не закривалася деревами, кущами і т.д.

Щоб збільшити результативність, рекомендується одночасно включати неподалік і біоакустичний прилад, що генерує періодичний набір звуків або газову гармату і тоді дія йде відразу по двох каналах сприйняття інформації: слуховому і зоровому.

Також в нашому інтернет магазині Ви можете купити:

Полумягасник в колектор Прямоточні (спортивні) глушники Гофра приймальні труби глушника Стронгери Ремонтні кути вихлопної системи (глушника)

В наявності вихлопні системи і глушники для таких кузовів: седан, хетчбек, універсал. Також джип, автобус, вантажівка.

Доставка товару:

Ми доставляємо товари (вихлоп, штани і інші запачасті) в міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Полтава, Миколаїв, Рівне, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ та безліч інших міст, в які їздять компанії перевізники. Детальніше в розділі доставка.