066 032-53-30
098 605-37-87
9:00 - 18:00
Онлайн заказы

Глушитель универсальный круглый D.743/45 (Длинна 350мм, диаметр корпуса 150мм, диаметр входа 45мм)

Рейтинг:
(5/1)
Глушитель универсальный круглый D.743/45 (Длинна 350мм, диаметр корпуса 150мм, диаметр входа 45мм)
564 грн.
56 грн. экономии
цена: 508 грн.
аккумуляторы для автомобилей
Доставка по Украине (Интайм, Новая Почта...)
Без предоплаты (наложенный платеж)
Обмен/возврат товара в течение 14 дней
Помощь в подборе детали
Отправка день в день (для заказов до 13-00)
Подобрать детали выхлопной системы по каталогу производителя: Каталог глушителей Polmostrow

Описание  Глушитель универсальный круглый D.743/45 (Длинна 350мм, диаметр корпуса 150мм, диаметр входа 45мм)

Решили сделать комплексный ремонт системы глушителя вашего автомобиля, тогда рассмотрите вариант использования универсальных деталей. В этом разделе нашего интернет магазина вы можете купить глушитель универсальный по выгодной цене и прекрасного качества. Мы предлагаем универсальный глушитель, форма - Круглый, популярного изготовителя Деми Моторс, Украина.

Покупка универсального глушителя

Чтобы точно заказать универсальный глушитель, вам необходимо рассчитать его размеры и соединительные трубы с учетом:

  • типа мотора;
  • мощности двигателя;
  • модели и марки авто;
  • типа кузова;
  • типа топливной системы.


Перед заказом непременно посоветуйтесь с нашими менеджерами.

Преимущества универсального глушителя

Наша деталь позволяет реализовать капитальный ремонт выхлопной системы, он имеет такие преимущества:

  • высокое качество материалов изготовления;
  • долговечность;
  • возможность купить деталь, не требующую изменений системы крепежа.


Чтобы осуществить покупку глушителя, вам нужно просто написать к нашим менеджерам.

Рекомендуем ознакомиться

Отзывы

Все отзывы Написать новый отзыв
Володимир (12.07.2016 14:32:52)      
Добре провів час.
Пройшло трохи більше тижня, як я побував в офісі Demi Motors. Мушу зауважити, що вражений. Робота по компостуванню мозгів та від"йому чужого часу відлажена на відмінно. Про роботу майстрів сказати нічого не можу, бо не мав честі долучитися, хоча був записаний заздалегідь. Але зразу зауважу, що здивований відсутністю під"йомника. Ці нескладні агрегати є буквально в любій буді, яка займається ремонтом глушників у Львові. А в Demi Motors, який є лідером торгівлі глушниками у Львові - НЕМА. Однак почну з хронології. 28 червня мені в моєму террано робили ходову. Там же і звернули увагу на прогорівшу гофру. Порадили звернутись на Гродоцьку. Їду, дивлюся, беру телефони. Пам*ятаю, файна контора. Років сім назад мені там втулили резонатор баксів за 150, який прогорів за рік. А перед тим ще місяць морочили голову. Але ходовики запевнили, що все давним давно помінялося. Хлопці порядні, - вірю. Кілька днів організовую справи таким чином, щоб вивільнити пару годин зрання на ремонт. Питання нелегке, маленька своя справа, більшість роблю сам… але готовий. В четвер, 30 липня, телефоную в Demi Motors. Перший облом – я просто не можу додзвонитись ні по одному мобільному телефону. Таке враження, що обидва номера на дешевому двохсімочному апараті. Коли зайнятий один номер, блокується другий. Телефоную дві години. В перервах між набором номера веду машину, рішаю виробничі проблеми і знов набираю та набираю номера по черзі. Ніхто у відповідь на мої потуги мені не передзвонює (коли клієнт телефонує мені а я не беру трубку, я передзвонюю завжди, якщо це не нічний дзвінок). Накінець довгий гудок. Жіночий голос… о-о-о, що це за голос. Тягучий, томний, медовий… спершу виникає враження, що телефонуєш або до шикарного борделю, або… ну точно! Щось зв*язане з глушниками та вихлопними трубами! Домовляюсь, після якихось нарад на тому кінці, назначено на 9.00 на п*ятницю. В 9.00, повний самих райдужних надій, нині мій роботяга террано перестане рипіти на шкварчати, прибуваю в майстерню. Всередині стоїть якийсь бус , кажуть зачекати, чекаю. Поки починаю свій робочий день по телефону. Бус виїзджає хвилин за 10, і моментально туди заходить інша машина. Я трохи заторможено і здивовано пробую взнати в чому, власне, справа. Барабанний дріб, пауза… він теж записаний на 9.00. Я, дурбецало, готувався до цього великого дня аж з вівторка, відклав справи, приїхав, не питав про ціну… якась губаста сіся, що використовує робочий телефон як власний і якій накакати на свою роботу та клієнтів, - тупо розвела мене на пів робочих дня та поїздку з іншого кінця міста. (Ну яка ще може бути причина зайнятого телефону в руках у дівки протягом двох годин, він же не один в офісі, певно; та й активної роботи за два моїх візити там я не помітив.) Ні, якщо це коханка шефа, - ніц не скажу. То святе! Але якщо це тільки менеджер… я в шоці. Отже, це мій відгук на роботу Demi Motors. Послуга надана, проведеним часом та потраченими грошима майже задоволений. Рекомендую. ))))))

Новый отзыв

Имя:
Достоинства:
Недостатки:
10 + 9 =

Также в нашем интернет магазине Вы можете купить:

Насадки на глушитель Прямоточные (спортивные, тюнинг) глушители Гофра глушителя 

В наличии выхлопные системы и глушители для таких кузовов: седан, хэтчбек, универсал. Также джип, автобус, грузовик.Доставка товара:

Мы доставляем товары (выхлоп, штаны и другие запачасти) в города: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Запорожье, Львов, Полтава, Николаев, Ровно, Сумы, Чернигов, Ивано-Франковск и множество других городов, в которые ездят компании перевозчики. Подробнее в разделе доставка.

Возможна оплата при получении товара в Вашем городе (наложенный платеж).