900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо

Відлякувач мишей пацюків гризунів ультразвуковий та електромагнітний JF-001D

Вставки в каталізатор

Колекторні, будь-яких розмірів

Код товару: Saintland "JF-001D"

Виробник: SAINTLAND

Ціна: 785 грн.

Характеристики

Принцип відлякування: ЕМП, ультразвук
Звуковий тиск: н/д
Площа дії: 100 кв.м
Підключення до мережі: вилка на корпусі
Кількість випромінювачів: 1 шт.
Споживана потужність: 10 Вт
Тип випромінення: змінна частота
Додаткові властивості відлякувачів: ні
Гарантія: 12 міс.
Країна виробник: Китай
Живлення: мережа 220В

Опис Відлякувач мишей пацюків гризунів ультразвуковий та електромагнітний JF-001D

Огляд та опис принципу роботи ультразвукового електромагнітного відлякувача мишей та щурів JF-001D

Здвоєною системою захисту оснащений відлякувач мишей і щурів JF-001D Mouse Repeller, випромінюючи ультразвук + низькочастотні електромагнітні хвилі.
Періодична зміна частот знижує до мінімуму ефект звикання, при якому гризуни можуть повторно спробувати потрапити в приміщення, яке охороняється.
Прилад відрізняється низькою споживаною потужністю, стильним дизайном і підключається безпосередньо в електричну розетку.

Слуховий апарат мишей і щурів, як показують експерименти, проведені ще в середині XX-го століття, чутливий до високочастотних коливань в межах від 20 і аж до 50 КГц.
Оскільки людина ці вібрації не сприймає, відкривається унікальна можливість вигнати мишей і щурів з кімнати квартири, дачі, сараю, погреба, підвалу, гаража гуманним, безпечним і при цьому ефективним чином, що і забезпечує відлякувач для гризунів JF-001D Mouse Repeller, здатний не тільки боротися зі шкідниками в середині приміщення, а й дістати їх навіть в стінах за рахунок унікальної комбінації 2-х видів хвиль, причому із змінною протягом часу частотою.

Ультразвук - головна ударна сила відлякувача гризунів

Розташований по центру ВЧ динамік, необхідно направити на вільний простір, наприклад в центр кімнати або в район вхідних дверей.
Пристрій повільно, але методично тисне на вуха тварин, створюючи нестерпні умови, при яких стає можливим нормально харчуватися, відпочивати, переміщатися і розмножуватися. Процес не швидкий, і становить 2-4 тижні, оскільки миші намагатимуться пристосуватися до нових відчуттів.
Саме це JF-001D і не дозволить їм зробити. Хитра система змінного випромінювання частот не дозволяє адаптуватися до противного сигналу, що вигідно відрізняє апарат від аналогічних моделей.

+ Електромагнітний сигнал – “далекобійна артилерія” по мишах та пацюках

Низькі частоти 10 Гц створюють вібрації в стінах, викликаючи додатковий подразнюючий ефект проти гризунів, яким тепер ніде сховатися, оскільки ультразвук від твердих поверхонь просто відбивається.
На сполох відчуває цілком вся мишача родина, рано чи пізно залишаючи звичні місця проживання.
ЕМ хвилі також не відчуваються людьми, а значить прилад повністю безпечний для людини.

Потужність і компактність ультразвукового відлякувача

JF-001D володіє рідкісним поєднанням продуманої форми, легкою вагою і при цьому високою потужністю, що дозволяє захистити територію до 100 кв. метрів.

Також в нашому інтернет магазині Ви можете купити:

Полумягасник в колектор Прямоточні (спортивні) глушники Гофра приймальні труби глушника Стронгери Ремонтні кути вихлопної системи (глушника)

В наявності вихлопні системи і глушники для таких кузовів: седан, хетчбек, універсал. Також джип, автобус, вантажівка.

Доставка товару:

Ми доставляємо товари (вихлоп, штани і інші запачасті) в міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Полтава, Миколаїв, Рівне, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ та безліч інших міст, в які їздять компанії перевізники. Детальніше в розділі доставка.