900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо

Труба проміжна фланець Тата (Еталон) (автобус) Чернівці (Sks)

Вставки в каталізатор

Колекторні, будь-яких розмірів

Код товару: Фланец Эталон SKS

Виробник: SKS

Ціна: 385 грн.

Характеристики

Виробник: SKS
Матеріал: Чорний метал
Країна виробник: Україна
Марка: Автобус
Модель: Еталон
Тип кузова: Автобус
Тип техніки: Автобус
Час доставки: 1 - 3 дні

Опис Труба проміжна фланець Тата (Еталон) (автобус) Чернівці (Sks)

Довговічною трубка вихлопної системи авто може бути в ситуаціях, якщо враховані 3 вимоги. Якщо трубка вихлопу зроблена з якісної сталі відповідної товщини і все настановні і зварні роботи при її кріпленні зроблені професійно. При таких умовах ви на довгий час забудете про проблеми з вихлопною системою вашого авто. Саме таку трубу вихлопу ви маєте можливість купити у нас в інтернет магазині.

Ми пропонуємо трубу вихлопної системи для автомобіля Автобус Еталон Автобус з найкращою вартості і гарної якості. Труба для Еталон Еталон - Фланець Еталон SKS має країну виробника Україна.

Наша фірма вже довгий час займається запчастинами системи глушника для авто різноманітних марок і моделей, наш багатий досвід дозволяє надати вам тільки кращі варіанти по відношенню якості і ціни. Дана труба не вимагає змін при кріпленні в вихлопну систему, вона розрахована на установку на рідне місце. Ви шукайте і інші елементи вихлопу для Автобус Еталон Автобус, їх також ви маєте можливість вибрати на сторінках нашого магазину.

Пропонуємо Вам ознайомитися

Також в нашому інтернет магазині Ви можете купити:

Полумягасник в колектор Прямоточні (спортивні) глушники Гофра приймальні труби глушника Стронгери Ремонтні кути вихлопної системи (глушника)

В наявності вихлопні системи і глушники для таких кузовів: седан, хетчбек, універсал. Також джип, автобус, вантажівка.

Доставка товару:

Ми доставляємо товари (вихлоп, штани і інші запачасті) в міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Полтава, Миколаїв, Рівне, Суми, Чернігів, Івано-Франківськ та безліч інших міст, в які їздять компанії перевізники. Детальніше в розділі доставка.