900 - 1800
Онлайн замовлення
Робіть замовлення онлайн, ми передзвонимо
Тематика статті

Як вибрати автомобільний глушник

Зміст
Ознаки поломки глушника
Як вибрати автомобільний глушник
1. В першу чергу потрібно звертати увагу на матеріал, з якого виконаний глушник. Він може бути виконаний зі звичайної чорної, нержавіючої, аллюмоцінкованной і аллюмінізірованной стали. Глушники з чорної сталі мають малий термін служби (до 1 року), тому в Європі вже не використовує чорну сталь у виробництві глушників. Такі глушники можуть бути покриті сріблястою фарбою, що ніяк не позначається на тривалості їх життя. Більш тривалий термін служби (3-6 років) і стійкими до корозії є глушники з аллюмінізірованной стали.

2. Зараз важко знайти в роздріб глушники з оригінальною нержавіючої сталі, а якщо і продаються, то вони дуже дорогі. Найчастіше можна зустріти в роздрібному продажі глушники з аллюмінізірованной стали. Надійністю у використанні зарекомендували себе спортивні і тюнінгові глушники, що відповідно позначилося і на їх вартості (більш висока), ніж у інших. Вони можуть бути виконані з нержавіючої сталі, комбіновані і аллюмінізірованние.

3. Можна орієнтуватися на конструктивні особливості глушника: внутрішній устрій перфорованих труб і перегородок, наявність подвійного шару корпусу, обсяг, рівень звукопоглинання. Також варто звертати увагу на масу глушника, ніж він легше, тим гірше за якістю. Підбирайте глушник ідентичний за формою і розміром оригінального.

4. Виріб повинен бути сертифікованим, тобто мати сертифікат, який можна вимагати у продавця. При цьому зверніть увагу на бренд і країну виробника. Трохи гірше за якістю глушники від турецьких і польських виробників, але маючи обмеженість в коштах, краще віддати перевагу такому глушнику, ніж купувати деталь маловідомого виробництва.

5. Зверніть особливу увагу на якість швів - вони не повинні мати складок на трубах. Штамп виробника повинен бути не просто наклеєний, а бути вибитий. Слід побоюватися виробів, пофарбованих серебрянкой, а також зі слідами деформації і монтажу.

Ознаки поломки глушника


Функції сучасних глушників зводяться не тільки до шумоподавляющіе, але в їх число входить очищення від токсичних речовин і відведення відпрацьованих газів від двигуна. Цьому моменту власники машин відводять увагу недостатньо і звертають свою увагу тільки тоді, коли глушник починає виходити з ладу. Цей процес протікає поступово і повільно, але непомітний цього просто неможливо - шум кожен день потихеньку наростає.

Це розглядається з точки зору закону як несправність системи відпрацьованих газів і експлуатація автомобіля з такого роду поломкою вважається адміністративним правопорушенням. Якщо транспортний засіб не відповідає технічним нормам, може бути винесено попередження або штраф, хоча розмір його і не дуже великий. Все ж не варто потрапляти в подібну ситуацію і доводити до крайності. Тому частіше згадуйте про правила експлуатації автомобільного глушника і завжди маєте контроль над вихлопну систему на предмет появи шумів і сторонніх звуків.

Термін експлуатації глушника в середньому становить близько п'яти років, але також значною мірою залежить від торгової марки і країни виробника. Поряд із зносом і погіршенням шумозаглушення до осоновним несправностей глушника також відносяться механічні пошкодження, викликані нерівностями дорожнього покриття, схильність до корозії оболонки, руйнування сот каталізатора і порушення герметичності розчленовувань.